FAQ  : Szukaj Rejestracja  : Zaloguj

« Poprzedni temat | Następny temat »
The Modern Things
Autor Wiadomość
HollyHell 

Wysłany: 2016-07-07, 17:59   The Modern Things

Hej,

jestem od niedawna fanką Björk, bo dopiero od roku. Bardzo tego żałuję, ponieważ ominęło mnie tyle radosnego wyczekiwania na nowe płyty i występy..

niedawno postanowiłam wgłębić się w treść każdego utworu Björk, w tym celu przesłuchuję po kolei jej płyty od początku, siedzę nad bookletami, tłumaczę piosenki, szukam tłumaczeń i interpretacji w internecie (ponieważ chcę poznać interpretacje innych i skonfrontować ze swoją).

oczywiście dosyć często się zdarza, że danego utworu nie rozumiem, więc nie mam też go jak zinterpretować. nigdzie nie mogę znaleźć interpretacji do The Modern Things z albumu "Post". Zazwyczaj zaglądam na stronę genius.com, ale jeśli chodzi o interpretację, nie znalazłam jej, za to zaś znalazłam "brakujący"(?) fragment piosenki śpiewany po islandzku przetłumaczony na angielski: http://genius.com/8614211

Nie mam pojęcia, o co może chodzić w tej piosence. Przepraszam, utworze. Ktoś ma może pomysł? I co ma fragment śpiewany po islandzku do reszty? Może ktoś się zastanawiał nad tym utworem? :czekam:

Z góry dzięki :)

Odpowiedz do tematu